Filtruj

Cena
2480 3601
Szerokość
Głębokość
Wysokość

Łóżka piętrowe z biurkiem

Jest 10 produktów.
 • Łóżko antresola z biurkiem TOLEDO 1

  Łóżko TOLEDO 1 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w wysokim połysku do wyboru w czterech kolorach w połączeniu z kolorem białym. Uchwyty wykonane z płyty HDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  2 550,00 zł
 • Łóżko antresola z biurkiem TOLEDO 3

  Łóżko TOLEDO 3 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w wysokim połysku do wyboru w połączeniu z kolorem białym. Uchwyty wykonane z płyty HDF lakierowanej.

  3 030,00 zł
 • Łóżko piętrowe ze schodami PARTY 14

  Łóżko PARTY to świetna propozycja do pokoju dziecka czy nastolatka. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w wysokim połysku do wyboru w czterech kolorach w połączeniu z kolorem białym. Uchwyty wykonane z płyty HDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  3 268,00 zł
 • Łóżko piętrowe z drabinką PARTY 15

  Łóżko PARTY to świetna propozycja do pokoju dziecka czy nastolatka. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w wysokim połysku do wyboru w czterech kolorach w połączeniu z kolorem białym. Uchwyty wykonane z płyty HDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  2 528,00 zł
 • Łóżko antresola z biurkiem SMART 1

  Łóżko SMART 1 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w dwóch kolorach. Uchwyty wykonane z płyty MDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  2 480,00 zł
 • Łóżko antresola z biurkiem SMART 3

  Łóżko SMART 3 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w dwóch kolorach. Uchwyty wykonane z płyty HDF lakierowanej. Łóżko jest dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu

  2 946,00 zł
 • Łóżko piętrowe ze schodami SMART 14

  Łóżko SMART 14 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w dwóch kolorach. Uchwyty wykonane z płyty MDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  3 177,00 zł
 • Łóżko antresola z biurkiem KONKRET 1

  Łóżko KONKRET 1 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w dwóch kolorach. Uchwyty wykonane z płyty MDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  2 640,00 zł
 • Łóżko antresola z biurkiem KONKRET 3

  Łóżko KONKRET 3 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w dwóch kolorach. Uchwyty wykonane z płyty MDF lakierowanej.

  3 155,00 zł
 • Łóżko piętrowe ze schodami KONKRET 14

  Łóżko KONKRET 14 to nowoczesny i bardzo funkcjonalny mebel. Wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm, fronty dostępne w macie do wyboru w trzech kolorach. Uchwyty wykonane z płyty MDF lakierowanej. Stronę łóżka można wybrać w trakcie montażu.

  3 601,00 zł
"