Filtruj

Cena
30 300
Styl
more... less

PromocjeJest 7 produktów.

 • Komoda LOFT to nowość wśród komód, która jest dostępna w trzech rozmiarach. Komoda charakteryzuje się bardzo ciekawym designem oraz wysoką jakością wykonania. Pojemne szuflady zapewnią wysoką funkcjonalność mebla.Pozostało 8 sztuk.

  290,00 zł
 • System KODI to nowość wśród mebli młodzieżowych. Meble są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16mm, a obrzeża starannie wykończono okleiną. System składa się z dziesięciu brył, dzięki czemu każdy może dowolnie tworzyć własne ustawienie. Wyróżniającym elementem są dwukolorowe uchwyty. Pozostały 2 sztuki!

  180,00 zł
 • System KODI to nowość wśród mebli młodzieżowych. Meble są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16mm, a obrzeża starannie wykończono okleiną. System składa się z dziesięciu brył, dzięki czemu każdy może dowolnie tworzyć własne ustawienie. Wyróżniającym elementem są dwukolorowe uchwyty. Pozostały 7 sztuk!

  30,00 zł
 • Pozostały ostatnie sztuki! Wenge - 5 szt. Sonoma - 4 szt.

  30,00 zł
 • DOSTĘPNE 9 SZTUK!!!Szafka RTV MONDI to mebel wykonany w nowoczesnym stylu industrialnym. Konstrukcja osadzona na wysokich nogach nadaje meblom funkcjonalności oraz stylu. Szafka RTV zaaranżuje się zarówno w salonie jak i pokoju dziennym.

  250,00 zł
 • DOSTĘPNE 10 SZTUK!!!Szafka RTV MONDI to mebel wykonany w nowoczesnym stylu industrialnym. Konstrukcja osadzona na wysokich nogach nadaje meblom funkcjonalności oraz stylu. Szafka RTV zaaranżuje się zarówno w salonie jak i pokoju dziennym.

  300,00 zł
 • Konsola LOKI to nowoczesna konsola wykonana w stylu industrialnym tak aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dzięki modnej kolorystyce idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.DOSTĘPNE 12 SZTUK!!

  299,00 zł